Opis produktu

KURTYNA POWIETRZNA ELEKTRYCZNA Q4 Q20B1

KOD EAN: CZARNY 5903357334536, BIAŁY 5903357334543

Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych

EBERG Q4 to elektryczna kurtyna powietrzna, która sprawdzi się w dowolnych pomieszczeniach wymagających doraźnego dogrzania oraz w miejscach, w których regularnie otwierane są drzwi wejściowe. Działanie kurtyn pozwala na stworzenie swoistej bariery, która w skuteczny sposób pozwala na zatrzymanie wchodzenia zimnego powietrza do środka lub na odwrót.
Kurtyny EBERG Q4 zostały wyposażone w termostat, timer, jak i programator tygodniowy, dzięki czemu użytkownik ma możliwość pełnej automatyzacji pracy urządzenia, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie wymaga każdorazowego włączania i wyłączania urządzenia, jak również minimalizuje czas, w którym kurtyna pracuje, gdy np. nikogo nie ma w pomieszczeniu. Wystarczy ustawić programator tak, aby kurtyna pracowała w wybranym programie pracy- zastosowanie powyższych rozwiązań pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania.

Tryb automatyczny SMART

Kurtyny EBERG Q4 zostały wyposażone w termostat, timer, jak i programator tygodniowy , dzięki czemu użytkownik ma możliwość pełnej automatyzacji pracy urządzenia, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie wymaga każdorazowego włączania i wyłączania urządzenia, jak również minimalizuje czas, w którym kurtyna pracuje, gdy np. nikogo nie ma w pomieszczeniu. Wystarczy ustawić programator tak, aby kurtyna pracowała w wybranym programie pracy- zastosowanie powyższych rozwiązań pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania.
programator-tygodniowy
okno

Funkcja "Otwarte okno"

Urządzenie rejestruje temperaturę otoczenia: jeśli temperatura w pomieszczeniu spadnie o około 3-5°C w czasie krótszym niż 1 minuta, urządzenie przestanie działać
 i przejdzie w tryb czuwania. Aby ponownie uruchomić urządzenie, użyć przycisku „ON / OFF”. Zapobiega to niepotrzebnej pracy urządzenia w trakcie wietrzenia pomieszczenia.

Zalety

  • programator czasowy 1-24 h
  • programator tygodniowy - Tryb SMART
  • funkcja SWING
  • wyświetlacz LED
  • funkcja zimnej kurtyny
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • pilot zdalnego sterowania
  • wyłącznik bezpieczeństwa

Specyfikacja techniczna

Regulacja temperatury
10–49 oC

Moc
1000/2000 W

Napięcie 
220-240 V / 50 Hz

Sterowanie 
Pilot zdalnego sterowania

Timer
1-24 h

Długość przewodu zasilającego
150 cm

Wymiary
54,0×18,7×12,3 cm

Masa 
2,95 kg

Karta katalogowa

Instrukcja obsługi