Opis produktu

WENTYLATOR PODŁOGOWY MOS

KOD EAN: CZARNY 5903357331559, BIAŁY 5903357331542

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych

EBERG MOS to nowoczesny wentylator wyposażony w unikalny system chłodzenia za pomocą delikatnej bryzy. Mgiełka rozpylana przed wentylatorem pomaga obniżyć temperaturę nawiewanego powietrza, gwarantując odczucie naturalnych, chłodnych podmuchów wiatru z efektem bryzy. Mocny nawiew w połączeniu z oscylacja pozwalają na efektywne działanie urządzenia, nawet w dużych pomieszczeniach.

Wentylator doskonale sprawdzi się również jako nawilżacz powietrza i to nie tylko w letnie miesiące. Połączenie wydajnego wentylatora z funkcją nawilżania ultradźwiękowego sprawia, że w szybkim tempie poprawia się wilgotność w pomieszczeniu- jest to przydatne rozwiązanie również w miesiącach zimowych. Odpowiedni poziom nawilżenia powietrza jest niezbędny do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności i możliwości dostosowania do potrzeb użytkowników świetnie sprawdzi się w domach, mieszkaniach, biurach, szkołach itp.

Delikatna mgiełka chłodząca

Wentylator EBERG MOS posiada funkcję mgiełki natryskowej, która w połączeniu z wentylatorem rozprowadza chłodną bryzę w całym pomieszczeniu. W gorące dni wlewając zimną wodę do zbiornika, urządzenie zapewni powiew zimnego powietrza, które zapewni większe poczucie chłodu i obniżenia temperatury w pomieszczeniu w porównaniu do zwykłego wentylatora.
Wentylator doskonale sprawdzi się również jako nawilżacz powietrza i to nie tylko w letnie miesiące. Połączenie wydajnego wentylatora z funkcją nawilżania ultradźwiękowego sprawia, że w szybkim tempie poprawia się wilgotność w pomieszczeniu- jest to przydatne rozwiązanie również w miesiącach zimowych. Odpowiedni poziom nawilżenia powietrza jest niezbędny do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia.

Cechy i funkcje

  • 3 tryby pracy
  • 3 prędkości nawiewu
  • programator czasowy: 1-12 h
  • funkcja oscylacji z zoptymalizowanym kątem nawiewu 70o
  • wydajny nawilżacz ultradźwiękowy: 220 ml/h
  • pojemny zbiornik na wodę: 2 l
  • pilot zdalnego sterowania
  • wyświetlacz LED
  • dwa kolory do wyboru: czarny i biały

Specyfikacja techniczna

Wysokość
125 cm

Średnica wirnika
40 cm

Moc nominalna 
60 W

Napięcie nominalne 
230 V

Kąt oscylacji
70o

Wydajność nawilżania
220 ml/h

Regulacja prędkości:
3 stopniowa

Masa netto 
7,6 kg

Karta Katalogowa

Dokumentacja Techniczna