Opis produktu

WENTYLATOR KOLUMNOWY EGO 110

KOD EAN: 5903357330682

EBERG EGO 110 to nowoczesny wentylator kolumnowy, który pomaga w cyrkulacji nagrzanego powietrza w nawet bardzo upalne dni. Dzięki specjalnie skonstruowanemu wirnikowi urządzenie zapewni równomierny nadmuch powietrza na całej wysokości urządzenia, a w połączeniu z funkcją oscylacji masz pewność, że powietrze dotrze do każdego miejsca w pomieszczeniu.
Wentylator może pracować na jednej z trzech prędkości (niska, średnia, wysoka), w zależności od potrzeb użytkownika. Możliwy jest też wybór spośród trzech trybów pracy: tryb normalny ze stałą siłą nawiewu w zależności od wybranej prędkości, tryb naturalny, w którym urządzenie losowo zmienia siłę i kierunek nawiewu dając odczucie naturalnych powiewów wiatru oraz tryb cichej pracy- „sleep”, który pozwala na korzystanie z wentylatora również w czasie snu.
Wszystkich ustawień dokonać można przy pomocy intuicyjnego panelu sterowania lub zdalnie przy pomocy pilota. Wentylator został wyposażony również w funkcję TIMER, dzięki której użytkownik decyduje po jakim czasie wentylator ma się wyłączyć. Wbudowany kolorowy wyświetlacz LED w czytelny sposób pokazuje informacje o wybranych ustawieniach pracy, sile nadmuchu, a także aktualną temperaturę otoczenia.
Dzięki rozbudowanej funkcjonalności i możliwości dostosowania do potrzeb użytkowników EBERG EGO 110 świetnie sprawdzi się w domach, mieszkaniach, biurach, szkołach itp.

3 tryby pracy

TRYB STANDARDOWY ze stałą siłą nawiewu w zależności od wybranej prędkości

TRYB NATURALNY, w którym urządzenie losowo zmienia siłę i kierunek nawiewu dając odczucie naturalnych, chłodnych powiewów wiatru

TRYB SLEEP czyli tryb nocny, gdzie podmuch wentylatora zmienia siłę, ale nie przekracza maksymalnej ustawionej prędkości wentylatora

Cechy i funkcje

  • dotykowy panel sterowania
  • wyświetlacz LED
  • wskaźnik temperatury otoczenia
  • pilot zdalnego sterowania
  • programator czasowy: 1-15 h
  • 3 tryby pracy
  • 3 prędkości nawiewu powietrza
  • funkcja oscylacji powietrza

Specyfikacja techniczna

Wysokość
110 cm

Średnica podstawy
27 cm

Moc nominalna 
50 W

Napięcie nominalne 
230 V

Kąt oscylacji
70o

Regulacja prędkości:
3 stopniowa

Długość przewodu
140 cm

Masa netto 
4 kg

Karta Katalogowa

Dokumentacja Techniczna