Opis produktu

GRZEJNIK NA PODCZERWIEŃ ERI 425 WiFi

KOD EAN: 5903357333690

EBERG ERI 425 WiFi to bardzo smukłe i lekkie urządzenie (tylko 1cm grubości), które swoim nowoczesnym i eleganckim designem wpasuje się do każdego wnętrza. Możliwość montażu na ścianie pozwala na wykorzystanie promiennika nawet w trudno dostępnym miejscu, gdzie zastosowanie klasycznych grzejników nie jest możliwe, a dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania pozwoli obsłużyć urządzenie z odległości nawet kilku metrów.
Technologia promieniowania podczerwonego zapewni najwyższy komfort termiczny i akustyczny w każdych warunkach. Grzejnik ERI 425 WiFi nie wytwarza szkodliwego promieniowania UV, dlatego też korzystanie z urządzenia jest całkowicie bezpieczne.
Promieniowanie wytwarzane przez grzejnik ERI 425 WiFi wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, a także na zdrowie, szczególnie osób które zmagają się z alergią na kurz i pyłki. Promiennik nie generuje ruchu powietrza, przez co kurz i inne zanieczyszczenia znajdujące się w otoczeniu, nie będą unosić się w powietrzu.

Programator tygodniowy

Umożliwia zaprogramowanie trybu pracy urządzenia dla każdego dnia tygodnia indywidualnie z poziomu aplikacji EBERG. Funkcja ta umożliwia pełną automatyzację pracy grzejnika i jednocześnie oszczędność zużywanej energii.

Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej

Dzięki aplikacji mobilnej możesz włączyć oraz wyłączyć urządzenie, ustawić temperaturę termostatu, zaplanować działanie za pomocą Timera, a także zaplanować całotygodniowy cykl pracy. Aplikacja działa zarówno na systemie Android jak i IOS.

Zalety

  • timer 1-24 h
  • programator tygodniowy
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • montaż ścienny lub wolnostojący
  • sterownie za pomocą WiFi
  • wyświetlacz LED
  • promieniowane podczerwone
  • pilot zdalnego sterowania

Specyfikacja techniczna

Moc
425 W

Napięcie 
220-240 V/50 Hz

Montaż
Ścienny/wolnostojący

Sterowanie 
Panel sterowania/pilot/
aplikacja mobilna

Programator czasowy
1-24 h

Długość przewodu zasilającego
150 cm

Wymiary
60x1x60 cm

Masa 
5,6 kg

Karta katalogowa

Instrukcja obsługi