Marka EBERG

MARKA EBERG tworzy z pasją unikalne produkty do uzdatniania powietrza i poprawy warunków klimatycznych w pomieszczeniach. Jednym z głównych zadań, które stawiają sobie inżynierowie i twórcy EBERG, jest tworzenie inteligentnego i ekologicznego sprzętu na bazie najnowocześniejszej technologii, badań, wiedzy i magnetyzmu innowacji. Wizytówką EBERG jest nowoczesne wzornictwo, jakość i dbałość o najdrobniejszy detal. Inspiracji użytkowych poszukujemy w naturze, analizując ciągłe zmiany klimatyczne, zjawiska fizyczne i behawioralne. Czynimy nasze produkty maksymalnie użytecznymi i prostymi w obsłudze, wynosząc technologię sterowania na zupełnie nowy poziom. We współpracy z wiodącymi firmami w niszowych obszarach technologii klimatycznej oraz elektroniki użytkowej, EBERG stale się rozwija i tworzy nowe linie produktów, dostosowane do oczekiwań najbardziej wymagających światowych rynków. Specjalizujemy się w urządzeniach plug and play, nie wymagających skomplikowanej instalacji, zapewniających pełną skuteczność działania i wysoką energooszczędność.

JAKOŚĆ

Jakość i niezawodność produktów jest naszym priorytetem. Prowadzimy drobiazgową ocenę techniczną komponentów, selekcję dostawców, kontrolę i testy produktów gotowych. Dbamy o należyte pakowanie, przechowywanie i transport naszych produktów. Wszystko w trosce o komfort i zadowolenie naszych klientów.

EKOLOGIA

Naszym celem jest tworzenie produktów, które nie tylko zaspokajają potrzeby konsumentów, ale także wypełnią obietnicę troski o środowisko i tworzenia bardziej ekologicznego świata. Wszystkie nasze produkty są energooszczędne, obniżając nie tylko Twoje rachunki za prąd ale również emisję CO2 i innych szkodliwych substancji do środowiska.