Opis produktu

KLIMATYZATOR PRZENOŚNY QUBO Q40NE EBERG

KOD EAN: 5903357331719

Klimatyzator EBERG QUBO Q40NE to najwyższej jakości urządzenie stworzone po to, by zapewnić komfortowe warunki podczas upalnych letnich dni. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnego i oszczędnego chłodzenia, jednocześnie troszcząc się o zdrowie wszystkich użytkowników. QUBO Q40NE o mocy chłodniczej 4kW to urządzenie 3in1 – osuszanie, grzanie i chłodzenie w jednym. Zwarta i smukła konstrukcja umożliwia montaż w praktycznie każdym pomieszczeniu. Urządzenie można obsługiwać z wbudowanego elektronicznego panelu sterowania lub za pomocą bezprzewodowego pilota dołączonego w zestawie. Sterowanie umożliwia zmianę prędkości i kierunku nawiewanego powietrza, zmianę trybu pracy oraz ustawienie 24-godzinnego programatora czasowego.
Wysoki stopień klasy wodoszczelności IPX2 pozwala na pracę w różnych konfiguracjach – zarówno wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Dzięki temu klimatyzator stojąc poza budynkiem może wdmuchiwać schłodzone powietrze do pomieszczenia specjalnie zamontowaną rurą. Efektywność chłodzenia pomieszczenia wzrasta o ok. 30% jednocześnie zmniejszając poziom hałasu. QUBO Q40NE to dodatkowo mocny osuszacz o wydajności do 70l/24h. Ważną cechą klimatyzatora jest to, że nie wymaga on skomplikowanego montażu. Do pracy wystarczy jedynie uchylone okno, nie ma potrzeby ingerować w konstrukcję ściany budynku.

SPOT COOLER
Za sprawą szerokich łopatek wentylatora klimatyzator pozwala tłoczyć schłodzone powietrze z dużą wydajnością na duże odległości, dzięki temu może być wykorzystywany jako Spot Cooler do chłodzenia miejscowego, np. procesów technologicznych i sprzętu elektronicznego, serwerowni, szaf sterowniczych oraz innych przestrzeni o ograniczonym dostępie.

Sterowanie za pomocą aplikacji WiFi

Aplikacja EBERG dostępna na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.
Urządzenie należy połączyć z aplikacją w trybie automatycznym.

qubo-wifi1
qubo-wyswietlacz

Dotykowy panel sterowania Soft Touch

QUBO Q40NE to najwyższa jakość wykonania i nowoczesny design. Podświetlany wyświetlacz LED został wbudowany w górną obudowę urządzenia, co w połączeniu z dotykowym panelem zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę.

Cechy i funkcje

 • moc: 4 kW - chłodzenie, 4 kW - grzanie
 • przepływ nominalny: 450 m3/h
 • 3 in 1 – chłodzenie, grzanie, osuszanie
 • elektroniczny panel sterowania LED
 • pilot zdalnego sterowania z LCD
 • sterowanie za pomocą Wi-Fi
 • funkcja cichej pracy SLEEP
 • możliwość pracy w trybie SPOT COOLER
 • timer 24h
 • ekologiczny czynnik chłodniczy R290
 • 3 prędkości nawiewu
 • zasięg nawiewu - 6-8 m

Specyfikacja techniczna

Moc chłodzenia
4 kW

Moc grzania
4 kW

Klasa energetyczna
A++/A

Przepływ nominalny
450 m3/h

Max pobór mocy – grzanie
1290 W

Max pobór mocy – chłodzenie
1535 W

Czynnik chłodniczy
R290

Masa
30,5 kg

Głośność
65 dB (A)

Wydajność osuszania
70 l/24 h

Zasilanie
220-240 V

Wymiary
50,5x77x30 cm

Karta Katalogowa

Dokumentacja Techniczna