Opis produktu

GRZEJNIK ELEKTRYCZNY ZUM

KOD EAN: 5903357332204

EBERG ZUM to nowoczesny ceramiczny grzejnik kolumnowy, charakteryzujący się elegancką i smukłą obudową i doskonałymi walorami użytkowymi. Wąska i smukła obudowa urządzenia sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca w porównaniu z tradycyjnymi grzejnikami konwektorowymi i sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu.
Termowentylator posiada termostat (10-49°C) i aż 2000W mocy grzewczej, co sprawia, że idealnie sprawdzi się do ogrzania lub dogrzania dowolnych pomieszczeń. Dwa tryby pracy 1200W oraz 2000W umożliwiają dostosowanie mocy grzewczej do swoich preferencji.
Termowentylator dzięki swojej smukłej obudowie doskonale sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach gdzie nie ma możliwości umieszczenia np. tradycyjnego grzejnika konwektorowego.

Dotykowy panel sterowania Soft Touch

Wyposażony w intuicyjny, dotykowy panel sterowania, pozwala zarządzać wszystkimi funkcjami urządzenia.
Nowoczesny wyświetlacz LED został umieszczony na panelu w górnej części obudowy. W czytelny sposób wskazuje temperaturę, ustawienia i wybrane tryby pracy urządzenia.
Dzięki dołączonemu pilotowi, sterowanie urządzeniem jest niezwykle proste i wygodne. Z poziomu pilota można włączyć i wyłączyć urządzenie, zmniejszyć zadaną temperaturę, włączyć funkcję oscylacji itp.

Funkcja 2w1

EBERG ZUM posiada dodatkowy tryb pracy bez użycia grzałki, który umożliwia wykorzystywanie go jako wentylator.
Rozwiązanie 2w1 pozwala na wykorzystywanie urządzenia w miesiącach zimowych do ogrzewania pomieszczeń oraz letnich do chłodzenia i wzmocnienia cyrkulacji powietrza.

Auto-Swing 45°

Niewątpliwą zaletą grzejnika EBERG jest funkcja oscylacji (swing). Przy standardowych grzejnikach elektrycznych nie mamy zazwyczaj możliwości rozprowadzania ciepła w obu kierunkach – model ZUM daje nam taką możliwość w zakresie aż 45 stopni.

Zalety

  • 2 poziomy mocy grzewczej
  • ceramiczny element grzewczy
  • pilot zdalnego sterowania
  • intuicyjny panel sterownia z wyświetlaczem LED
  • timer: 1-8 h
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • wygodny uchwyt do przenoszenia
  • automatyczny wyłącznik w przypadku przewrócenia

Specyfikacja techniczna

Regulacja temperatury
1049 oC

Moc
1200/2000 W

Napięcie 
220-240 V/50 Hz

Sterowanie 
Panel sterowania z wyświetlaczem LED / pilot zdalnego sterowania

Timer
1-8 h

Długość przewodu zasilającego
150 cm

Wymiary
17x20x53 cm

Masa 
2,8 kg

Karta katalogowa

Instrukcja obsługi