Opis produktu

WENTYLATOR KOLUMNOWY ACUM 110

KOD EAN: CZARNY 5903357330910, BIAŁY 5903357330422

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych

ACUM 110 to kompaktowy, nowoczesny wentylator kolumnowy, który bardzo dobrze sprawdzi się w sezonie letnim, schładzając nagrzane powietrze w upalne dni.
Dzięki specjalnie zaprojektowanym żaluzjom wentylator efektywnie kieruje nawiewane powietrze, a w połączeniu z funkcją oscylacji umożliwia cyrkulację powietrza w całym pomieszczeniu.
Do obsługi wentylatora służy subtelny dotykowy panel sterowania oraz pilot zdanego sterowania. Korzystając z nich można w łatwy sposób wybrać każdą z szeregu funkcji urządzenia.
Wentylator może pracować na jednej z trzech prędkości (niska, średnia, wysoka), w zależności od potrzeb użytkownika. Możliwy jest też wybór spośród trzech trybów pracy: tryb normalny ze stałą siłą nawiewu w zależności od wybranej prędkości, tryb naturalny w którym urządzenie losowo zmienia siłę i kierunek nawiewu dając odczucie naturalnych powiewów wiatru oraz tryb cichej pracy – „sleep”, który pozwala na korzystanie z wentylatora w również w czasie snu. Przy takim użyciu urządzenia dodatkowo bardzo przydatna jest funkcja programatora czasowego „Timer”, pozwalająca na zaprogramowanie czasu po jakim wentylator zostanie automatycznie wyłączony. ACUM 110 posiada też cyfrowy wyświetlacz prezentujący temperaturę w pomieszczeniu oraz subtelnie podświetlane ikony wskazujące na wybraną funkcję pracy.
Delikatna, smukła sylwetka sprawiają, że wentylator będzie dobrze wyglądał w każdym pomieszczeniu. Jednocześnie mnogość funkcji daje możliwość stosowania wentylatora ACUM 110 w każdym domu, biurze czy szkole.

3 tryby pracy

TRYB NORMALNY – oferuje jednostajny podmuch powietrza na na 1 z 3 wybranych poziomów mocy. Przydatny w upalne dni, gdy potrzebujesz natychmiastowego odświeżenia.

TRYB NATURALNY – dostarcza podmuch powietrza o zróżnicowanym natężeniu, co perfekcyjnie symuluje wrażenie naturalnych podmuchów wiatru.

TRYB SNU – aby zmniejszyć ryzyko przeziębienia, podmuch powietrza jest generowany z mniejszą mocą. Tryb SLEEP jak pozostałe programy oferuje wybór 3 poziomów mocy.

Cechy i funkcje

  • wysokość - 110 cm
  • wyświetlacz LED
  • szeroki kąt nawiewu z oscylacją 70 stopni
  • wbudowany moduł oscylacji – zmiana kierunku nawiewu powietrza
  • zintegrowany panel sterowania
  • timer 8h
  • 3 prędkości nawiewu powietrza
  • wysokiej jakości tworzywo ABS
  • dotykowy panel sterowania
  • bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania

Specyfikacja techniczna

Wysokość
110 cm

Średnica podstawy
26 cm

Moc nominalna 
60 W

Napięcie nominalne 
230 V

Kąt oscylacji
70o

Regulacja prędkości
3 stopniowa

Głośność 
60 dB

Masa netto 
3,9 kg

Karta Katalogowa

Dokumentacja Techniczna