Opis produktu

WENTYLATOR PODŁOGOWY HYG H45H1

KOD EAN: CZARNY 5903357335069, BIAŁY 5903357335052

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych

EBERG HYG to nowoczesny wentylator zaprojektowany w myśl duńskiego sposobu na życie- HYGGE, które oznacza tworzenie przyjemnych chwil, sprzyjających relaksowi i poczuciu szczęścia. Hygge jest związane z dbałością o własne samopoczucie, budowaniem relacji z bliskimi oraz cieszeniem się z drobnych przyjemności.EBERG HYG to urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalność z minimalizmem zaklętym w prostej i eleganckiej formie. Jako że hygge promuje spokój i relaks, wentylator HYG został zaprojektowany, aby działać cicho, nie zakłócając atmosfery spokoju i harmonii, a poprzez 4 niezależne tryby prędkości umożliwia dostosowanie przepływu powietrza do aktualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Nowoczesny wyświetlacz LED dzięki stonowanemu podświetleniu nie stanowi mocno kontrastowego elementu, a jednocześnie w czytelny sposób informuje użytkownika o aktualnym trybie pracy wentylatora. Wyświetlacz po chwili pracy przejdzie w stan wygaszenia tak aby cała praca wentylatora była jak najbardziej dyskretna. Wentylator HYG to urządzenie, które pozwoli docenić Ci chwilę spokoju i relaksu przy kojącym powiewie wiatru.

Średnica głowicy XXL aż 45 cm

gwarantuje najwyższą wydajność i upragnione orzeźwienie- zarówno podczas przyjemnego relaksu w domu, jak i podczas pracy w biurze.

Regulacja wysokości

Możliwość regulacji wysokości w zakresie od 70 do 130cm pozwala na indywidualne dopasowanie wentylatora do swoich potrzeb. Dzięki regulacji doskonale sprawdzi się zarówno przy stanowisku pracy, jak i ustawiony obok sofy w salonie.

Cechy i funkcje

  • 4 prędkości nawiewu
  • regulowana wysokość
  • wyświetlacz LED z opcją wygaszenia
  • automatyczna oscylacja 65°
  • duża średnica głowicy XXL
  • 5 transparentnych łopatek
  • timer
  • pilot zdalnego sterowania

Specyfikacja techniczna

Wysokość
70/100/130 cm

Średnica głowicy
45 cm

Moc
60 W

Oscylacja
w pionie i poziomie

Napięcie
220-240 V

Długość przewodu
150 cm

Masa netto 
6,55 kg

Karta Katalogowa

Dokumentacja Techniczna