Opis produktu

OSUSZACZ AQUMI 35, 50

KOD EAN: AQUMI 35 5903357332099, AQUMI 50 5903357332105

Osuszacz powietrza marki EBERG skutecznie usuwa nadmiar wilgoci, nieprzyjemne zapachy, a także zapobiega powstawaniu pleśni. Idealnie sprawdzi się w średnich i dużych pomieszczeniach takich jak sypialnie, kuchnie, łazienki czy piwnice, a jego specjalny tryb suszenia prania sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy, aby nasze pranie schło szybko, bez obawy o zniszczenie materiału, czy nieprzyjemny zapach.
Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny cyfrowy system sterowania/higrometr, który automatycznie wykrywa podwyższony poziom wilgotności powietrza i aktywuje funkcję osuszania aż do momentu uzyskania docelowego poziomu wilgotności.
Dzięki zamontowanym kółkom oraz specjalnie wyprofilowanemu uchwytowi osuszacz można w łatwy sposób przenieść do pomieszczenia, które aktualnie wymaga skutecznego osuszenia. Osuszacz charakteryzuje się możliwością bezpośredniego odprowadzania wody (do zewnętrznego zbiornika lub odpływu), funkcją TIMERA, odszraniania czy automatycznego wyłączenia. Wszystko to czyni osuszacz AQUMI urządzeniem niemal bezobsługowym, co znacząco wpływa na komfort użytkowania.

Bezprzewodowe sterowanie za pomocą aplikacji WiFi

Dzięki aplikacji EBERG możesz włączyć oraz wyłączyć urządzenie, ustawić poziom wilgotności, pracę wentylatora jak i timer.
Aplikacja działa zarówno na systemie Android jak i iOS.

Tryb suszenia prania

Gdy wilgotność w pomieszczeniu, w którym suszy się pranie jest zbyt duża, czas potrzebny do odparowania wody z ubrań jest znacznie wydłużony. W skrajnych przypadkach całkowite wysuszenie prania może być niemożliwe, a ubrania będą miały nieprzyjemny zapach.
EBERG AQUMI umożliwia natychmiastowe osiągnięcie odpowiednich warunków do suszenia prania dzięki specjalnemu trybowi, który odpowiednio kontroluje poziom wilgotności powietrza tak, aby mokre pranie schło w odpowiednim tempie. Nie za szybko, aby materiał nie niszczył się (tak jak to ma miejsce w zbyt wysokich temperaturach) ale znacznie szybciej niż w pomieszczeniu bez osuszacza.
W tym trybie kompresor nie zatrzymuje się i pracuje do momentu, aż zbiornik na wodę będzie pełny lub do wyłączenia tej funkcji.
Dzięki temu trybowi włókna ubrań nie zniszczą się, kolory nie wyblakną, a pranie będzie miało świeży i przyjemny zapach.

Zalety

  • dostępne wersje: AQUMI 35, AQUMI 50
  • intuicyjny panel sterowania
  • sterowanie za pomocą Wi-Fi
  • wskaźnik poziomu wilgotności
  • tryb suszenia prania
  • timer 1-24 h
  • blokada rodzicielska
  • możliwość ciągłego drenażu
  • alarm pełnego zbiornika
  • automatyczne odszranianie

Karta katalogowa

Instrukcja obsługi