Opis produktu

WENTYLATOR PODŁOGOWY MOS

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych

EBERG MOS to nowoczesny wentylator wyposażony w unikalny system chłodzenia za pomocą delikatnej bryzy. Mgiełka rozpylana przed wentylatorem pomaga obniżyć temperaturę nawiewanego powietrza, gwarantując odczucie naturalnych, chłodnych podmuchów wiatru z efektem bryzy. Mocny nawiew w połączeniu z oscylacja pozwalają na efektywne działanie urządzenia, nawet w dużych pomieszczeniach.

Wentylator doskonale sprawdzi się również jako nawilżacz powietrza i to nie tylko w letnie miesiące. Połączenie wydajnego wentylatora z funkcją nawilżania ultradźwiękowego sprawia, że w szybkim tempie poprawia się wilgotność w pomieszczeniu- jest to przydatne rozwiązanie również w miesiącach zimowych. Odpowiedni poziom nawilżenia powietrza jest niezbędny do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności i możliwości dostosowania do potrzeb użytkowników świetnie sprawdzi się w domach, mieszkaniach, biurach, szkołach itp.

 

 

Delikatna mgiełka chłodząca

Wentylator EBERG MOS posiada funkcję mgiełki natryskowej, która w połączeniu z wentylatorem rozprowadza chłodną bryzę w całym pomieszczeniu. W gorące dni wlewając zimną wodę do zbiornika, urządzenie zapewni powiew zimnego powietrza, które zapewni większe poczucie chłodu i obniżenia temperatury w pomieszczeniu w porównaniu do zwykłego wentylatora. Wentylator doskonale sprawdzi się również jako nawilżacz powietrza i to nie tylko w letnie miesiące. Połączenie wydajnego wentylatora z funkcją nawilżania ultradźwiękowego sprawia, że w szybkim tempie poprawia się wilgotność w pomieszczeniu- jest to przydatne rozwiązanie również w miesiącach zimowych. Odpowiedni poziom nawilżenia powietrza jest niezbędny do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia.

Oscylacja

EBERG MOS obraca się aż o 70°, co gwarantuje równomierną cyrkulację powietrza w całym pomieszczeniu!

Cechy i funkcje

  • 3 tryby pracy
  • 3 prędkości nawiewu
  • Programator czasowy: 1-12 h
  • Funkcja oscylacji z zoptymalizowanym kątem nawiewu 70o
  • Wydajny nawilżacz ultradźwiękowy: 220 ml/h
  • Pojemny zbiornik na wodę: 2 l
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Wyświetlacz LED
  • Dwa kolory do wyboru: czarny i biały

Specyfikacja techniczna

Wysokość
125 cm

Średnica wirnika
40 cm

Moc nominalna 
60W

Napięcie nominalne 
230 V

Wydajność nawilżania
220 ml/h

Kąt oscylacji
70o

Regulacja prędkości:
3 stopniowa

Masa netto 
7,6 kg

Karta Katalogowa

Dokumentacja Techniczna