Opis produktu

PROMIENNIK PODCZERWIENI TIO 1200

Wysoce wydajny promiennik elektryczny o mocy grzewczej aż 1,2kW pozwoli na zwiększenie komfortu cieplnego od razu po włączeniu. Idealnie sprawdzi się w domu zapewniając przyjemne ciepło, a dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowaniu ochrony IP55 bezpiecznie można go wykorzystać na tarasie lub balkonie zamieniając chłodne wieczory w chwile pełne ciepła i relaksu.

PROMIENIOWANE PODCZERWONE

Promiennik podczerwieni TIO 1200 generuje promieniowanie cieplne podobne do naturalnego ciepła słonecznego w kierunku 360°, które padając na powierzchnię ogrzewa ją. W ten sposób powierzchnie te stają się akumulatorami ciepła, które nawet po wyłączeniu urządzenia będą oddawać ciepło.Efekt ciepła w 360°

Niewątpliwą zaletą promiennika EBERG jest dystrybucja ciepła od żarnika z każdej jego strony. Daje nam to komfort cieplny niezależnie od której strony promiennika będziemy się znajdować.
Kompaktowy rozmiar promiennika umożliwia umiejscowienia go przykładowo pod stołem, a dzięki promieniom podczerwonym, które rozchodzą się 360° wszystkie osoby znajdujące się w pobliżu urządzenia będą mogły się ogrzać.

TIO_1200_360s

Wytrzymała, aluminiowa konstrukcja

TIO_1200_1

Promiennik EBERG wykonany jest z czarnego aluminium. Zastosowanie tego materiału sprawia, że TIO 1200 jest wytrzymały i wyjątkowo lekki (poniżej 2 kg).
Posiada on przemyślany uchwyt do wygodnego i bezpiecznego przenoszenia urządzenia oraz stabilną podstawę, która podkreśla wysoką jakość wykonania.

Zalety

  • Wysoka moc grzewcza.
  • Ciepło emitowane w 360°.
  • Wysoki stopień ochrony IP55.
  • Uchwyt do wygodnego przenoszenia.
  • Stabilna podstawa.
  • Natychmiastowe odczuwanie ciepła.
  • Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz.
  • Wyłącznik bezpieczeństwa.

Specyfikacja techniczna

Moc
1200 W

Napięcie 
220-240 V 50/60 Hz

Stopień ochrony
IP 55

Element grzejny 
Żarnik z włókna węglowego

Długość przewodu zasilającego
150 cm

Średnica podstawy
20 cm

Wymiary
66x13cm

Masa 
1,9 kg

Karta katalogowa

Instrukcja obsługi