Opis produktu

OSUSZACZ POWIETRZA AZARI

KOD EAN: 5903357333355

Osuszacz powietrza marki EBERG skutecznie usuwa nadmiar wilgoci, nieprzyjemne zapachy, a także zapobiega powstawaniu pleśni. Idealnie sprawdzi się w małych, ale przede wszystkim w średnich pomieszczeniach takich jak sypialnie, pokoje dzienne, kuchnie, łazienki czy piwnice.
Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny cyfrowy system sterowania/higrometr, który automatycznie wykrywa podwyższony poziom wilgotności powietrza i aktywuje funkcję osuszania aż do momentu uzyskania docelowego poziomu wilgotności.
Model AZARI został zaprojektowany z myślą o swobodnym przenoszeniu urządzenia. Dzięki zamontowanym kółkom oraz specjalnie wyprofilowanym uchwytom osuszacz można w łatwy sposób przenieść do pomieszczenia, które aktualnie wymaga skutecznego osuszenia.
Osuszacz charakteryzuje się możliwością bezpośredniego odprowadzania wody (do zewnętrznego zbiornika lub odpływu), funkcją TIMERA, odszraniania czy automatycznego wyłączenia. Wszystko to czyni osuszacz AZARI urządzeniem niemal bezobsługowym, co znacząco wpływa na komfort użytkowania.

3-kolorowy, podświetlany wskaźnik poziomu wilgotności

EBERG AZARI pozwoli szybko sprawdzić aktualny poziom wilgotności bez konieczności podchodzenia do urządzenia.

Poziom wilgotności < 45% – kolor niebieski
Poziom wilgotności 45% ≤ 65% – kolor zielony
Poziom wilgotności > 65% – kolor czerwony

Dedykowany tryb procesu prania

Gdy wilgotność w pomieszczeniu, w którym suszy się pranie jest zbyt duża, czas potrzebny do odparowania wody z ubrań jest znacznie wydłużony. W skrajnych przypadkach całkowite wysuszenie prania może być niemożliwe, a ubrania będą miały nieprzyjemny zapach.
EBERG AZARI umożliwia natychmiastowe osiągnięcie odpowiednich warunków do suszenia prania dzięki specjalnemu trybowi, który odpowiednio kontroluje poziom wilgotności powietrza tak, aby mokre pranie schło w odpowiednim tempie. Nie za szybko, aby materiał nie niszczył się (tak jak to ma miejsce w zbyt wysokich temperaturach) ale znacznie szybciej niż w pomieszczeniu bez osuszacza.
W tym trybie kompresor nie zatrzymuje się i pracuje do momentu, aż zbiornik na wodę będzie pełny lub do wyłączenia tej funkcji.
Dzięki temu włókna ubrań nie zniszczą się, kolory nie wyblakną, a pranie będzie miało świeży i przyjemny zapach.

Zalety

  • wydajność osuszania 20 l/24 h
  • zbiornik o pojemności: 6,5 l
  • 2 tryby pracy: nocny, automatyczny
  • intuicyjny, dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem LCD
  • timer: 1-24 h
  • 3-kolorowy wskaźnik poziomu wilgotności
  • automatyczne odszranianie
  • możliwość ciągłego drenażu
  • blokada rodzicielska

Karta katalogowa

Instrukcja obsługi