Opis produktu

KURTYNA POWIETRZNA ELEKTRYCZNA Q3

EBERG Q3 to niewielkich rozmiarów kurtyna powietrzna, która swoim nowoczesnym designem wpasuje się do każdego wystroju wnętrza. Urządzenie cechuje się wysoką jakością wykonania i posiada dekoracyjny czarny, szklany panel, który wyróżnia ją na tle konkurencyjnych modeli. Ukryty pod panelem wyświetlacz LED pozwala w łatwy sposób odczytywać i temperaturę powietrza w pomieszczeniu oraz tryb pracy urządzenia. W pełni funkcjonalny pilot pozwala na zdalne korzystanie z wszystkich funkcji urządzenia.
Niewielka waga i rozmiary pozwalają na łatwy montaż nawet w trudno dostępnych miejscach. Kurtyna idealnie dogrzewa pomieszczenia mieszkalne, warsztaty, czy sklepy zapewniając idealny komfort cieplny.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ
Dla zwiększonej efektywności ogrzewania kurtyna pracuje pełną mocą (2000 W) do momentu, gdy temperatura osiągnie poziom o 3°C niższy od temperatury ustawionej. Po osiągnięciu temperatury system automatycznie obniża moc grzewczą do połowy (1000 W), dogrzewając pomieszczenie aż do temperatury zadanej. Pozwala to ograniczyć zużycie energii elektrycznej, tym samym prowadząc do zmniejszenia kosztów ogrzewania.

BEZPIECZEŃSTWO
Urządzenie, aby zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa, wyposażone zostało w szereg zabezpieczeń tj. ochrona przed przegrzaniem, wyłącznik bezpieczeństwa czy funkcja wentylatora, który chłodzi nagrzewnicę zmniejszając ryzyko oparzenia.

Tryb automatyczny SMART

Dzięki wyposażeniu w termostat, timer, jak i programator tygodniowy użytkownik ma możliwość pełnej automatyzacji pracy urządzenia, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie wymaga każdorazowego włączania i wyłączania urządzenia, jak również minimalizuje czas, w którym kurtyna pracuje, gdy np. nikogo nie ma w pomieszczeniu. Wystarczy ustawić programator tak, aby kurtyna pracowała w wybranym programie pracy- zastosowanie powyższych rozwiązań pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania.

programator-tygodniowy
okno

Funkcja "Otwarte okno"

Urządzenie na bieżąco rejestruje temperaturę otoczenia-jeśli temperatura w pomieszczeniu spadnie o około 5-10°C w czasie krótszym niż 10 minut, urządzenie przestanie działać i przejdzie w tryb czuwania. Zapobiega to niepotrzebnej pracy urządzenia w trakcie wietrzenia pomieszczenia.

Zalety

  • programator czasowy 1-8 h
  • programator tygodniowy - Tryb SMART
  • funkcja SWING
  • wyświetlacz LED
  • funkcja zimnej kurtyny
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • pilot zdalnego sterowania
  • wyłącznik bezpieczeństwa

Specyfikacja techniczna

Regulacja temperatury
18–45 oC

Moc
1000/2000 W

Napięcie 
220-240 V/50 Hz

Sterowanie 
Pilot zdalnego sterowania

Timer
1-8 h

Długość przewodu zasilającego
150 cm

Wymiary
12,5x56x18,3 cm

Masa 
3 kg

Karta katalogowa

Instrukcja obsługi