q1

Opis produktu

KURTYNA POWIETRZNA ELEKTRYCZNA Q1

EBERG Q1 to niewielkich rozmiarów kurtyna powietrzna, która swoim uniwersalnym designem wpasuje się do każdego wystroju wnętrza. Panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED pozwala w łatwy sposób odczytywać i kontrolować temperaturę powietrza w pomieszczeniu oraz tryb pracy urządzenia. W pełni funkcjonalny pilot pozwala na zdalne korzystanie z wszystkich funkcji bez konieczności podchodzenia do urządzenia. Ruchoma żaluzja – funkcja SWING w znaczny sposób poprawia rozprowadzanie ciepłego powietrza w całym pomieszczeniu. Urządzenie może pracować w jednym z dwóch trybów umożliwiając łatwe dostosowanie mocy grzewczej do indywidualnych potrzeb. Posiada wbudowany timer w zakresie 1-12 godzin, cyfrowy termostat do regulacji temperatury w pomieszczeniu oraz programator tygodniowy umożliwiający automatyzację pracy urządzenia. Niewielka waga i rozmiary pozwalają na łatwy montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.

Tryb automatyczny SMART

Dzięki wyposażeniu w termostat, timer, jak i programator tygodniowy użytkownik ma możliwość automatyzacji pracy urządzenia, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie wymaga od użytkownika każdorazowego włączania i wyłączania urządzenia, jak również minimalizuje czas, w którym kurtyna pracuje, gdy np. nikogo nie ma w pomieszczeniu. Wystarczy ustawić programator tak, aby urządzenie włączyło się na krótko przed planowanym przyjazdem. Znacząco obniża to koszty ogrzewania.

Funkcja "Otwarte okno"

Urządzenie rejestruje temperaturę otoczenia: jeśli temperatura w pomieszczeniu spadnie o około 5-10°C w czasie krótszym niż 10 minut, urządzenie przestanie działać i przejdzie w tryb czuwania.
Zapobiega to niepotrzebnej pracy urządzenia w trakcie wietrzenia pomieszczenia.

Zalety

  • tryb automatyczny SMART
  • funkcja "Otwarte okno"
  • ochrona przed przegrzaniem
  • funkcja SWING
  • wyłącznik bezpieczeństwa
  • wyświetlacz LED
  • pilot
  • bezproblemowy i szybki montaż

Specyfikacja techniczna

Regulacja temperatury
10–49 oC

Moc
1000/2000 W

Napięcie 
220-240 V

Sterowanie 
Panel sterowania z wyświetlaczem LED / pilot zdalnego sterowania

Timer
1-12 h

Długość przewodu zasilającego
150 cm

Wymiary
10,5×56,5×19,5 cm

Masa 
2,4 kg

Karta katalogowa

Instrukcja obsługi