q1

Opis produktu

KURTYNA POWIETRZNA ELEKTRYCZNA Q1

EBERG Q1 to niewielkich rozmiarów kurtyna powietrzna, która swoim uniwersalnym designem wpasuje się do każdego wystroju wnętrza.

 

Panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED pozwala w łatwy sposób odczytywać i kontrolować temperaturę powietrza w pomieszczeniu oraz tryb pracy urządzenia. W pełni funkcjonalny pilot pozwala na zdalne korzystanie z wszystkich funkcji bez konieczności podchodzenia do urządzenia.

 

Ruchoma żaluzja – funkcja SWING w znaczny sposób poprawia rozprowadzanie ciepłego powietrza w całym pomieszczeniu.

 

Urządzenie może pracować w jednym z dwóch trybów umożliwiając łatwe dostosowanie mocy grzewczej do indywidualnych potrzeb.

 

Posiada wbudowany timer w zakresie 1-12 godzin, cyfrowy termostat do regulacji temperatury w pomieszczeniu oraz programator tygodniowy umożliwiający automatyzację pracy urządzenia.

 

Niewielka waga i rozmiary pozwalają na łatwy montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.

 

Tryb automatyczny SMART

Dzięki wyposażeniu w termostat, timer, jak i programator tygodniowy użytkownik ma możliwość automatyzacji pracy urządzenia. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie wymaga od użytkownika każdorazowego włączania i wyłączania urządzenia, jak również minimalizuje czas, w którym kurtyna pracuje, gdy np. nikogo nie ma w pomieszczeniu. Wystarczy ustawić programator tak, aby urządzenie włączyło się na krótko przed planowanym przyjazdem. Znacząco obniża to koszty ogrzewania.

Specyfikacja techniczna

Moc
1000 / 2000 W

Napięcie 
220-240 V

Regulacja temperatury
10-49°C

Sterowanie 
Panel sterowania z wyświetlaczem LED / pilot zdalnego sterowania

Timer
1-12 h

Funkcje 
Tryb SMART / Funkcja SWING / System dopasowuje moc nagrzewnicy na podstawie odczytów temperatury

Wymiary
10.5×56.5×19.5cm

Masa 
2.4 kg

Karta katalogowa

Instrukcja obsługi